IT SPECIALISTA PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
6-15-394475-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z oblasti IT a hledáte změnu? Rádi pomáháte nám smrtelníkům - uživatelům s IT problémy? Máte chuť stát se součástí stabilní společnosti na Pelhřimovsku? Domluvíte se alespoň trochu anglicky?

Do výrobní společnosti hledáme borce na pozici IT ADMINISTRÁTORA:

  • Správa síťové a serverové infrastruktury
  • Podpora interních uživatelů
  • Helpdesk
  • Spolupráce na IT projektech
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání v IT směru
  • AJ na úrovni B1 (základní znalost, ne pro denní komunikaci)
  • Řp. sk. B
  • Praxe z IT prostředí (bezpečnost, ERP a SQL výhodou!)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké benefity (př. příspěvek na zdraví)