IT SPECIALISTA | NOVÉ IT ODDĚLENÍ!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-15-386443
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

IT je Tvůj svět? Jsi milovník programů, operačních systémů a dalších? Do menší firmy na Vysočině hledáme zkušeného/ale i juniorního IT SPECIALISTU! Dovedeš řešit problémy v OS Windows Workstation a Windows server? Dovedeš pracovat s MS SQL? Pokud k tomu všemu ovládáš Excel a angličtinu, pak nám určitě zašli svůj životopis!

Byli bychom rádi, kdybys nám pomohl/a nastavit a automatizovat veškeré IT procesy, zajistit instalace a konfigurace zařízeních, dále budeš pracovat s MS SQL a další. Do budoucna pro Tebe máme nachystané další úkoly, jako například vybudování zákaznického portálu.

Tak co, troufáš si? Tady to budeš mít na starosti od počátku! Zašli svůj životopis.

Požadavky
  • Zkušenost se správou interní sítě
  • Dobrá znalost OS Windows Workstation, OS Windows Server
  • MS SQL
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Znalost anglického jazyka
Benefity
  • Firemní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Přátelské prostředí menší firmy, žádný korporát!