IT specialista | Implementace ERP

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-16-354834
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme tu pro Vás příležitost být u implementování ERP systému Karat, který již ve 2 výrobních závodech funguje!

Jeden z největších evropských výrobců IT a průmyslových rozváděčů hledá kolegu, který rozšíří prima tým IT specialistů a jehož náplní bude navrhovat zlepšení, lokalizovat vzniklé problémy a předcházet problémům novým.

Co by Vás dál čekalo:

  • Zabezpečení ochrany firemních dat
  • Podpora uživatele ve stávajících informačních systémech a vést případná školení
  • Práce na projektu jednotného datového úložiště
  • Výkon práce ideálně v Příbrami, popřípadě v Praze

Nástup možý ihned!

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Znalost s tvorbou databází a získávání dat
  • Praxe na IT projektech
  • Komunikativní znalost AJ alespoň na úrovni B1
  • MS Office – pokročilá znalost PODMÍNKOU!
  • Samostatnost, orientace na výsledek
  • Znalost systému Navision nebo Karat VELKOU VÝHODOU
  • ŘP sk B - ochota občasného cestování v rámci společnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Závodní stravování nebo stravenky
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Volnočasové benefity
  • Sleva na koupi firemních bytů
  • Místo výkonu práce dle dohody – Příbram