IT specialista #farmacie

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-15-386395-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

IT specialista v naší výrobní společnosti není jen tak obyčejný "IŤák", který by pouze seděl u počítače a zajišťoval přístupy do účtů a systémů...

Náš IT tým má na starosti správu a administraci řady aplikací a softwarů, které přímo souvisejí s výrobou, fungováním logistiky a celého našeho závodu...

K náplni práce patří:

  • Administrace, provoz, rozvoj a podpora SW a aplikací
  • Implementace nových aplikací a systémů pro výrobu, logistiku apod.
  • Kvalifikace a validace aplikací a software
  • Práce v projektových týmech
  • Jednání s dodavateli IT služeb, řízení dodavatelů a kontrola dodávaných služeb

a další

  • Výrobní společnost hledá nového kolegu pro projekt nové implementace ochranných prvků na své výrobky. K tomu se pojí nový software, který bys administroval.

Také bude třeba komunikovat s dodavateli o připojení se k tomuto SW.

A co Vám nabízíme?

  • Příležitost práce v mezinárodní farmaceutické společnosti zaujímající přední postavení na trhu
  • Uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • Možnost kariérového růstu a profesního rozvoje
  • Atraktivní ohodnocení
  • Benefity a vzdělávací program
  • Příjemné a dynamické pracovní prostředí
Požadavky
  • zájem o práci na IT pozici ve výrobním prostředí
  • velká chuť učit a rozvíjet se
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • VŠ elektrotechnického nebo IT zaměření, i absolvent
  • předchozí zkušenost v IT (i brigádně)
  • AJ na komunikativní úrovni - komunikace s dodavateli ústně i písemně
  • aktivní přistup, samostatnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Zkrácená pracovní doba (37,5 hodin týden)
  • Benefitní body
  • Kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • Příspěvek na stravné a MHD
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění