IT specialista

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-16-355778
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člověka pro rozvoj a údržbu systému ERP Karat. Vaší náplní práce bude navrhovat jeho zlepšení, lokalizovat vzniklé problémy a předcházet jim.

Dále zabezpečovat ochranu firemních dat, podporovat uživatele ve stávajících informačních systémech a vést případná školení.

Výkon práce na Pelhřimovsku nebo Příbramsku popř. i v Praze.

Nástup možný ihned.

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • znalost s tvorbou databází a získávání dat
  • praxe na IT projektech
  • komunikativní znalost AJ alespoň na úrovni B1
  • samostatnost, orientace na výsledek
  • znalost systému Navision nebo Karat velkou výhodou
  • MS Office – pokročilá znalost
  • ŘP sk B - ochota občasného cestování v rámci společnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny za zlepšovací návrhy
  • závodní stravování nebo stravenky
  • jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • volnočasové benefity
  • sleva na koupi firemních bytů