IT Service Provider Manager

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-15-356839
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Vaším úkolem je sledovat probíhající stabilní a spolehlivé provozní IT služby řízením výkonu poskytovatelů
  • Spolupracujete s týmy interních a externích dodavatelů na neustálém zlepšování služeb IT
  • Spolu s obchodním týmem udržujete vztah s poskytovateli IT ve všech smluvních službách a vystupujete jako první kontaktní místo pro poskytovatele IT ohledně smluvního a finančního stavu.
  • Spolu s obchodním týmem jste zodpovědní za dohled nad správou dohody a finančními činnostmi včetně mechanismu řízení (pokuty).
  • Neustále vyzýváte IT náklady / služby a hledáte optimalizační potenciál pro snížení IT nákladů na odpovídající úroveň.
  • Jste zodpovědní za to, že faktury a obchodní záznamy poskytovatelů jsou v souladu s předpovědi plánování a že obchodní záznamy jsou schváleny.
  • S týmem provádíte řízení rizik s ohledem na závislosti, jako je spolehlivost, výkon, kvalita a náklady na poskytování služeb.
Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, informatika, strojírenství nebo jiné rovnocenné technické obory.
  • Nejméně 3 roky zkušeností jako poskytovatel v prostředí více dodavatelů a řízení velkých smluv o zajišťování.
  • Znalost rámců IT Service Management (např. ITIL, Cobit) - ideálně certifikace ITIL nebo SIAM.
  • Široké porozumění IT technologiím.

Předvádíte týmovou práci, spolupracujete s kolegy / zákazníky a máte silné komunikační dovednosti v angličtině i mezikulturní kompetence.

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • HO
  • Stravenky