IT SECURITY MANAŽER | HOME OFFICE 3 DNY V TÝDNU

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-16-403969-5
Popis pozice

BEZPEČNOST IT NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Hledáme manažera kybernetické společnosti pro významnou IT firmu. To znamená, že byste měl/a mít už nějakou praxi v oboru IT bezpečnosti (3+ let by bylo super) a orientovat se v oblasti IT security incidentů a nejběžnějších útocích na strukturu IT.

Pokud přikyvujete hlavou, že tyto znalosti máte, čtěte dál náplň práce!

  • Zpracování a udržování plánů Business Continuity, Disaster Recovery a zvládání incidentů (ISO 27035)
  • Klasifikace aktiv, identifikace znalostí a hrozeb
  • Řízení rizik a bezpečnostních opatření
  • Školení pracovníků v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Interní bezpečnostní audity
  • Zabezpečení recertifikačních a dozorových auditů ISMS dle ISO 27001
  • Sledování trendů a nových zranitelností v oblasti kyberbezpečnosti
Požadavky
  • Zkušenosti v oboru IT bezpečnosti
  • Praxe s monitorováním a analyzováním incidentů v IT bezpečnosti
  • Zkušenosti s nejběžnějšími útoky na IT infrastrukturu
  • Znalost norem ISO 27k
  • Znalost zákona o kybernetické bezpečnosti

Výhodou:

  • Znalost systému SIEM
  • Zkušenosti s ISIRT/SOC
  • Praxe s ITIL
  • Znalost síťových protokolů TCP/IP
  • Základní pojem o OS Linux a Windows (servery/stanice)
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Možnost home office až 3 dny v týdnu
  • Pružná pracovní doba s pevným jádrem 10-15 hod
  • Sick days
  • Stravenková karta