Cyber Security Specialist | BRNO | HOME OFFICE

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 95 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-15-405805-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme inovativní společností působící v oblasti technologií. Společně pracujeme na projektech, které mění svět k lepšímu. Připojte se k nám a buďte součástí naší dynamické a úspěšné společnosti!

Hlavní náplň práce:

  • Spolupráce s klíčovými seniorními strategiemi a vedoucími vývoje produktů, aby byla zajištěna integrace bezpečnosti do všech produktů, které jsou prezentovány zákazníkům.
  • Začlenění bezpečnosti do všech fází vývojového procesu.
  • Hodnocení obchodních procesů souvisejících s bezpečností produktů, předvídání požadavků, identifikace oblastí pro zlepšení a pomoc při implementaci řešení.
  • Průběžné přezkoumávání existujících procesů.
  • Koordinace a účast na vytváření modelování hrozeb pro produkty.
  • Aktivní řešení příslušných regulačních požadavků s pomocí opatření k minimalizaci nebo kompenzaci rizik.
  • Koordinace a účast na přezkoumání návrhů, vzájemných přezkoumání a kódových revizí.
  • Zajištění konzistence, dokumentace a procesů ve všech programech.
  • Spolupráce s dalšími odděleními.
Požadavky
  • Zkušenosti v oblasti informační nebo produktové bezpečnosti, bezpečného vývoje softwaru, hodnocení rizik nebo řízení zranitelností
  • Silné porozumění bezpečnostním kontrolám a standardům (např. OWASP Top 10, CIS 20, NIST, ISO, IEC)
  • Schopnost překládat bezpečnostní protokoly a koncepty do kontextu konkrétního produktu
  • Vynikající komunikační dovednosti v anglickém jazyce
  • Výjimečné verbální a písemní komunikační dovednosti
  • Schopnost efektivně vysvětlovat bezpečnostní koncepty různým cílovým skupinám
  • Pozornost k detailům
  • Silné organizační dovednosti podporující projektový management
  • Relevatní technické certifikace jsou výhodou
Benefity
  • roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba + možnost občasného home office
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • Multisport karta
  • firemní akce
  • krásné prostředí
  • Smysluplná a motivující práce v prostředí s nejmodernějším vybavením
  • Neustálý rozvoj a kariérní příležitosti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Sportovní aktivity (plavání, joga) zdarma
  • Vlastní autobusová doprava
  • Možnost využití zvýhodněných tarifů mobilního operátora

a další benefity