IT PROGRAMÁTOR | MATLAB

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-16-405261-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost s Matlab a SQL? Dorozumíš se anglicky nebo německy? Hledáš novou pracovní výzvu?

Tak pošli CV!

Na pozici IT PROGRAMÁTOR/KA se zaměřením na MATLAB bude tvým úkolem:

  • Optimalizace a rozvoj Matlabových softwarových prostředků
  • Úzká spolupráce s dalšími týmy
  • Vývoj technických aplikací
  • Podpora technických aplikací
  • Udržování webového serveru a aplikací
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT a podobný obor
  • základní znalost a zkušenost s Matlab
  • znalost SQL databází
  • Komunikativní úroveň AJ nebo NJ
  • rodilý mluvčí ČJ
  • chuť učit se novým věcěm
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba, HO
  • zkrácený pracovní týden
  • možnost částečného úvazku
  • dotované stravné ve firemní kantýně (široký výběr jídel)
  • příspěvek za doporučení nového kolegy až 90 000 Kč
  • příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví až 10 000 Kč ročně
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • firemní akce a teambuildingy během roku
  • příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně