IT Programátor C# (šance pro absolventy)

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-16-404926-2
Popis pozice

Baví Tě IT vývoj a pracuješ v C# jazyce? Máš vášeň pro kódování a touhu podílet se na tvorbě inovativních softwarových řešení?

Přidejte se k nám a staň se klíčovým členem našeho týmu.

Hlavní činnosti na této pozici:

Návrh, vývoj a údržba softwarových aplikací v jazyce C#

Úzká spolupráce s týmem na identifikaci a implementaci nových funkcí

Řešení technických problémů a optimalizace stávajícího kódu

Testování a ladění aplikací pro zajištění vysoké kvality

Požadavky

Zkušenost s vývojem v jazyce C# a .NET frameworku

Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka

Schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu

Dobrá znalost architektury a návrhu software

Zájem o neustálý profesní rozvoj v oblasti IT

Vhodné také pro absolventy

Benefity
  • Finanční bonusy až 20 procent měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dotovaná Multisport karta
  • Jazykové a odborné vzdělávání