IT MANAGER l PARDUBICE

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
5-18-364901
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE IT MANAGER!

Pro významného zaměstnavatele v Pardubicích hledáme supermana, který se bude starat o vedení celého IT oddělení.

Co Vás na této pozici čeká?

  • vedení týmu v rámci IT oddělení (motivace a rozvoj členů týmů po odborné stránce)
  • zodpovědnost za správu HW a vývoj SW aplikací
  • sledování nových trendů v oblasti IT
  • zodpovědnost za rozpočet IT oddělení a nákup IT vybavení
  • zajišťování IT a ISM bezpečnosti, tvorba interních předpisů
  • zodpovědnost za dodržování stanovených KPI a pravidelné reportování vedení společnosti
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (IT zaměření výhodou)
  • aktivní znalost AJ (NJ výhodou)
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • zkušenosti s vedením IT týmu ve výrobní společnosti s automatizovanou výrobou
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
Benefity
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované závodní stravování
  • propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)