IT KONZULTANT - ODBYT

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-10-344740
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budeš se podílet na implementaci a správě podnikového informačního systému. Čeká tě zajímavá a kreativní práce za spolupráce kolegů a také pracovníků našich zákazníků.

Zejména:

  • příprava analýzy požadavků zákazníka
  • návrh řešení v systému zákazníka a následné testování
  • poskytování konzultací, poradenství a školení zákazníků
  • návrh optimalizace procesů
  • sledování legislativních změn v dané oblasti a návrh na jejich zapracování
  • pravidelná školení
Požadavky
  • analytické, logické myšlení
  • orientaci ve firemních procesech v dané oblasti
  • pozitivní komunikaci
  • zákaznický přístup
  • znalost SQL výhoda
  • ochota cestovat
  • zkušenost s procesy ve skladech a znalost logistických procesů
Benefity
  • práci v moderní, procesně orientované IT společnosti
  • zajímavé projekty
  • možnost růstu