IT KONZULTANT JUNIOR

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-15-393126
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Uživatelská lokální i vzdálená podpora koncových zařízení
  • Správa a konfigurace Windows/Linux serverů a koncových stanic
  • Řešení různorodých požadavků u našich zákazníků
  • Komunikace se zákazníky
  • Implementace a dodržování IT politik a standardů
  • Práce v tiketovacím systému
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Správa koncových stanic Microsoft (Win7,10,11)
  • Administrátorská znalost Windows serverů (Linux výhodou)
  • Znalost síťových protokolů a základní konfigurace síťových prvků
  • Správa produktů Microsoft 365 velikou výhodou
  • Ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivnost
  • Příjemné vystupování
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1 a výše (potřeba domluvit se)
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Možnost práce na široké škále projektů
  • Možnost profesního růstu
  • Práce s novými technologiemi
  • Fixní plat ve zkušební době a bonusový systém po zapracování
  • Platové ohodnocení odpovídající délce praxe a pracovní činnosti
  • Možnost vzdělávání, školení
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Úvazek na HPP
  • Služební vůz i pro soukromé účely po zapracování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Perspektiva dlouhodobého zaměstnání
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nástup možný ihned