IT Konzultant DMS

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-375541
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do úspěšné české společnosti, která pracuje s Microsoft technologiemi, hledáme zkušeného konzultanta / analytika, který budou navrhovat nová řešení a poskytovat podporu klientům v oblasti OpenTextu, MS Cloud nebo SAP.

Náplní Tvé práce by bylo:

  • Analyzovat zákaznické požadavky
  • Navrhovat a specifikovat budoucí řešení
  • Implementovat řešení u klienta
  • Realizovat úpravy standardních řešení a integrovat je na stávající systémy zákazníka
  • Spolupracovat s vývojáři a obchodním týmem

Sídlíme v Holešovicích.

Chceš vědět více? Pošli svůj životopis.

Požadavky
  • Analytické a komunikační schopnosti a technický rozhled
  • Zkušenost s databází MS SQL nebo Oracle
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz třídy B
Benefity
  • 20 dní dovolené + den za každý odpracovaný rok navíc
  • Klouzavá pracovní doba (kanceláře jsou přístupné 24/7)
  • Home Office
  • Spolupráce s mezinárodními týmy
  • Ovocné pondělky
  • Relax room (volant, xbox, boxovací pytel...)
  • Skvělá přátelská atmosféra