IT Infrastructure Administrator

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378642
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného IT Infrastrukturního Administrátora do pohodového týmu. Znáš velmi dobře OS(Linux) a chceš se dále rozvíjet? Tak hledáme tebe? Co tě čeká a nemine:

  • Technická správa IT infrastruktury
  • VMware (OS – Linux a Windows)
  • Správa domény (AD, GPO, DNS, DHCP, Radius)
  • Správa a údržba diskových polí a zálohovacího řešení (Storwize a Commvault výhodou)
  • Odstraňování problémů a jejich řešení ve spolupráci s úsekem Business Supportu a Development
  • Aktualizace dokumentace pro operační prostředí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání, nebo odpovídající pracovní zkušenosti
  • Administrace VMware a operačních systémů, zejména Linux (RHEL) a Windows
  • Znalost Active Directory, GPO, DNS, DHCP, Radius
  • Administrace diskových polí (SAN/FC, iSCSI)
  • Znalost LAN
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Angličtina a čeština – psaná a mluvená na středně pokročilé úrovni
  • Iniciativnost, pracovitost, ochota řešit problémy, rychlost v učení, proaktivita ve spolupráci
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • HO
  • Sick days
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Multisport
  • Firemní akce
  • A mnoho dalšího