IT Helpdesk

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-15-353784
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáš se o IT a počítače se jen tak nezalekneš? Pokud tvoje odpovědi jsou ANO, tak si přesně náš člověk. Aktuálně obsazujeme pozici IT Help desku pro fajn společnost sídlící v samém centru Prahy. Staňte se součástí týmu a rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopu, odborných školení čí spoluprací se špičkovými kouči. Pošle nám svoji přihlášku a buďte o krůček blíže práci, která Vás opravdu bude bavit!

  • Poskytování podpory koncovým uživatelům
  • Samostatné i týmové řešení hlášených požadavků
  • Spolupráce napříč týmy společnosti
  • Analyzovat řešené požadavky a vedení evidence
  • Pracovat ve směnném provozu
Požadavky
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Jste týmový hráč
  • Máte chuť se učit nové věci a posouvat se vpřed
  • Spolehlivost, Flexibilita a Samostatnost pro Vás nejsou cizí pojmy
  • Ovládáte Anglický Jazyk
Benefity
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Multisport kartu

A mnoho dalšího