IT Digital Architect

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-375559
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho řetězce obchodů hledáme zkušeného IT Digital Architect.

Náplní práce je:

  • Návrh nových či redesign stávajících řešení/služeb včetně migrací do Azure cloudu
  • Vytváření rozvojových plánů pro svěřené oblasti, propojení s business plány
  • Koordinace/spolupráce s externími architekty či v rámci skupiny (komunikace v angličtině)
  • Vyhodnocení/oponentura návrhů/řešení vypracovaných externími architekty či v rámci skupiny (většina v angličtině)
  • Koordinace/rozvoj IT kolegů z vývoje a provozu v oblasti data managementu

Zaujala Tě tato nabídka? Pošli svůj životopis.

Požadavky
  • 3-5 roky zkušeností na podobné pozici
  • Schopnost navrhovat řešení v oblastech digitálních technologii
  • Zodpovědnost za svěřené oblasti/procesy
  • Znalost Azure cloudu
  • Komunikační/manažerské dovednosti, flexibilita, schopnost agilní spolupráce
  • Samostatné rozhodování, zaměření na cíle
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Finanční bonusy (z roční mzdy, podle toho jak se daří plnit KPI)
  • Služební auto nebo příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Možnost parkování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kupony na slevu pro rodinný nákup v našich prodejnách
  • Stravenky