IT business analytik | PRAHA | 75 - 80 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-15-401930
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Získávat a analyzovat business potřeby v oblasti IT systémů.
  • Koordinovat změny, úpravy služeb na základě business potřeb.
  • Zprostředkovávat kontakt mezi business uživateli a dodavateli technických (IT) řešení.
  • Zpracovávat analytické materiály jako podklady pro projektovou práci.
  • Spolupracovat na řešení v oblasti interních procesů.
  • Spolupracovat na tvorbě funkčních požadavků na změnu nebo zavedení nového systému/aplikace ve spolupráci se systémovým architektem.
Požadavky
  • Optimálně již zkušenosti s pozicí business analytika v IT, ale můžete být absolventem VŠ s praxí při studiu.
  • Schopnost trpělivě naslouchat potřebám business uživatelů.
  • Schopnost analytického uvažování, smysl pro týmovou spolupráci, schopnost strukturovaně psát dokumenty.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Znalost fungování transakčních systémů (a B2B komunikačních řešení) výhodou.
  • Znalost a zkušenosti s prací v SPARX Enterprise Architect výhodou.

Zázemí moderních kanceláří přímo u metra s možností práce z domova a flexibilní pracovní dobou.

25 dnů dovolené a 5 sick days.

6 000 Kč na sport, jazyky a cestování a další benefity.

Neomezená mobilní data, volání a SMS za pár kaček.

55 Kč stravenkový paušál.

3 % ze mzdy na penzijní připojištění.

Roční bonus.

40 hodin angličtiny ročně a jiné vzdělávací kurzy, masáže, jógu a další skupinové lekce.

Vstupenky do Aquapalace nebo ZOO atd.