IT Business Analytik

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
20-15-395303
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš pár IT projektů za sebou a chtěl by ses posunout dál?

Zajímá Tě prostředí nemovitostí a investic, jsi analytický a umíš se orientovat v databázovém prostředí, jako SQL a Oracle?

Neváhej a zašli nám svůj životopis!

Hledáme posilu do týmu Business Analytiků pro jednoho z našich tuzemských klientů. Čeká Tě tu příjemný kolektiv, různorodá práce a férový přístup!

Budeš mít na starost:

  • Analýzy potřeb interních uživatelů a spolupráce s vývojáři na návrhu možností řešení.
  • Vytváření testovacích scénářů a koordinace testů
  • Vedení a realizace projektů
  • Správu dokumentace
Požadavky

Co už umíš:

  • Orientuješ se v databázovém prostředí SQL a Oracle
  • Znáš UML a CASE nástroje
  • Anglicky se dorozumíš bez problému slovem i písmem
  • Máš dobré komunikační a analytické schopnosti
  • Relevantní vzdělání v oblasti informačních technologií je velké plus
Benefity

Co firma nabízí:

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days navíc
  • Roční bonus
  • Pravidelné navyšování mezd
  • Částečně hrazenou Multisportku
  • Občerstvení na pracovišti
  • Karierní růst