IT Business Analytik

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-15-371366
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného Business Analytika pro společnost zabývající se benefitními programy zaměstnanců.

Společnost má cca 200 zaměstnanců a centrálu v Praze.

Tvou náplní práce by bylo:

  • Analýza uživatelských požadavků
  • Analýza problémů, jejich příčin a spolupráce na návrhu řešení
  • Spolupráce na návrzích řešení a jejich předání do vývoje
  • Spolupráce na realizaci požadavků dodavatelem
  • Konzultace a prezentace aplikací, jejich rozhraní a procesů s interními uživateli a externími dodavateli
  • Příprava, udržování a rozšiřovaní dokumentace funkcionalit a vlastností aplikací, jejich integračních rozhraní a aplikačně podporovaných procesů v průběhu celého životního cyklu aplikace

Máš chuť změnit pracovní prostředí a pracovat tam, kde Ti bude příjemně?

Pošli svůj životopis a povíme si více.

Požadavky
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s požadavky byznysu i uživatelů
  • zkušenosti s komunikací s programátory a IT oddělením
  • analytické myšlení
  • komunikativní a proaktivní přístup
Benefity
  • Více než 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie - možnost volby v oblastech cestování, zdraví, sportu, kultury a vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy
  • Jazykové kurzy
  • a další