IT analytik ERP systémů pro USA pobočky

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
118-16-398754
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte pracovat pro celosvětového výrobce gramofonových desek. Máte zkušenost s ERP systémy, SAP nebo Oracle ERP? Dobrou znalost angličtiny a chuť cestovat do USA? Podílet se na změně výrobních procesů? Pak si přečtěte více informací.

Náplň práce:

  • Analýza stávajících výrobních procesů za účelem řešení implementace ERP systému do výrobního závodu zahraniční dceřiné firmy a kontinuální součinnost v rámci následného implementačního procesu včetně nastavení odpovídajících procesů.
  • Získávání potřebných vstupů, zmapování stávajícího stavu vedoucí k vypracování návrhu řešení implementace.
  • Součinnost s ostatními členy týmů za jednotlivé úseky i jednotlivé společnosti vedoucí ke společnému vyřešení projektu implementace.
  • Pravidelná remote komunikace se zahraniční společností
  • Ochota pracovně cestovat do zahraničí (jednotýdenní až dvoutýdenní cesty)
  • Tvorba zadání a součinnost s průběžným vývojem potřebných funkcionalit i nastavením procesů.
Požadavky

Must have:

  • Prokazatelné zkušenosti s implementacemi ERP systémů a s analýzou procesů zejména ve výrobní sféře.
  • Hluboká znalost alespoň jednoho většího ERP systému s moduly zastupujícími zejména oblasti – výroba, sklad, plánování, nákup, produktové struktury, prodej, účetnictví.
  • Schopnost definovat potřebné procesy (výrobní aj.) i jejich realizaci v rámci ERP systému.
  • Zkušenost s architekturou a technologiemi používanými při implementaci, rozvoji a provozu typických výrobních ERP systémů.
  • Znalost principů vývoje softwarových řešení.
  • Perfektní znalost AJ umožňující každodenní komunikaci
  • Chuť cestovat do US (Tennessee – Memphis, Nashville)
  • COVID očkování (vzhledem k prac. cestě do US)

Nice to have:

  • Znalost ERP systému IFS
  • Zkušenosti s databázemi nebo vývojem
  • Praxe ve výrobní společnosti

gramofonových desek či polygrafie

Benefity

Benefity:

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • zvýhodněný mobilní tarif (pro celou rodinu)
  • Finanční odměny za pracovní a životní jubilea
  • Bezplatné právní poradenství
  • Vzdělávací kurzy