IT ANALYTIK

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-15-383859
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budete členem vývojového týmu konkrétního produktu.

Budete zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Při tvé práci Vás povede zkušený analytik senior a dovede Vás tak k potřebným znalostem a k samostatnosti.

Požadavky
  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického, matematického nebo ekonomického směru,
  • všeobecné znalosti a přehled v oboru IT,
  • analytické myšlení, systematické a logické uvažovaní,
  • orientaci na výsledek a schopnost přizpůsobit se očekávání zákazníka,
  • pozitivní přístup, komunikativnost,
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • relaxační centrum
  • vzdělávání
  • HomeOffice
  • stravenkový paušál