IT Administrátor/ka - Praha 4

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-16-365157
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného IT administrátora.

Řídíme se pravidlem: Co můžeš, to virtualizuj.

Spravujeme více než 200 virtuálních serverů (VMware) v 7 zemích (CZ, PL, SK, RU, UA, KZ, UZ).

Budeš nám pomáhat rozšiřovat datové centrum tzn., hlavní náplní tvé práce bude správa a rozvoj infrastruktury převážně na MS platformě (Active Directory, Exchange, Azure).

Tým administrátorů je celkem šestičlenný s různou specializací, u Tebe bychom byli rádi za orientaci v M365 Tenant a Intune.

Práce je pro tebe vhodná jestli jsou Ti blízké pojmy: virtualizace, vysoká dostupnost, backup, restore a monitoring infrastruktury.

Náš kolektiv je přátelský a otevřený a chodíme spolu po práci občas na pivko.

Velkou výhodou je, že nedržíme žádné pohotovosti :-)

Požadavky
  • Dobrá znalost IT infrastruktury, virtualizace, Exchange, Active Directory, DNS, back up
  • Zkušenosti s M365 Tenant a Intune
  • Schopnost samostatně řešit nastalé situace
  • Angličtina alespoň na úrovni technické dokumentace
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba 9-14 hodin
  • Čtvrtletní bonusy
  • Mobilní tarif pro členy rodiny
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Peněžní příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy