IT ADMINISTRÁTOR | výrobní společnost | 55 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
16-16-404529-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nerad/a se v práci nudíš a baví tě různorodost? Chceš se podílet nejenom na správě Windows serverů, ale i na klasické síťařině a správě IS? Domluvíš se anglicky?

V tom případě je místo v našem týmu pro Tebe jako dělané!

Hledáme novou posilu na pozici IT ADMINISTRÁTORA do menšího interního IT oddělení výrobního závodu německé společnosti nedaleko Pohořelic.

Co všechno budeš mít na starosti?

  • podpora koncových uživatelů prostřednictvím ticketovacího nástroje
  • správa Windows serverů společnosti
  • správa cloudových služeb Microsoft 365
  • monitoring a diagnostika lokálních sítí a WiFi
  • správa a rozvoj interních IS
  • zálohování a zajišťování obnovy OS
  • spolupráce na IT projektech v rámci společnosti
  • komunikace s dodavateli technologií
  • tvorba technické dokumentace
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • min. 1 rok praxe na pozici IT Support nebo IT Administrátor ideálně z výrobní společnosti
  • znalost a správa Windows serveru
  • práce s produkty Microsoft 365
  • znalost HW
  • schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi
Benefity
  • 13. mzda
  • docházkový bonus - za 100% docházku 1300 kč/měs. navíc ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč)
  • příspěvek na sport a kulturu - 1500 Kč měsíčně
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • firemní akce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny za doporučení zaměstnance na vybrané pozice
  • příspěvky na životní jubilea