IT Administrátor a správce vývojových nástrojů

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-367213
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme správce aplikací, který má zkušenosti se správou nástrojů pro vývojáře.

Budeš spravovat a nasazovat nové verze aplikací pro vývojáře jako je např. TeamCity, Gitlab, SonarQube, Codebeamer a Jira. Není nutné znát přímo tyto konkrétní. Důležité je umět komunikovat s programátory a zjistit od nich potřebné informace ke správě jejich aplikací.

Součástí tvé práce budou i jednoduché automatizace, proto se Ti bude hodit alespoň základní znalost nějakého skriptovacího nebo programovacího jazyka.

Procesy se u nás schvalují rychle, nebudeš čekat týden na to, než se něco schválí.

Budeš si u nás moct osahat různé moderní technologie. Jsme špičková farmaceutická společnost, která má své vývojové centrum.

Jen pro zajímavost s čím se u nás můžeš setkat:

  • máme vlastní cloud, AWS, vCloud, Google Cloud
  • Linux/Unix - Opennebula, Debian, Bacula (Bare OS), CEPH, OpenBSD
  • Windows - AD, CA, DFS
  • VMWare, KVM, Ansible, Zabbix
  • HP Switches, AP Aruba, Cisco, a mnoho dalšího

Chceš pracovat s lidmi, kteří své práci rozumí?

Pak neváhej a pošli svůj životopis.

Požadavky
  • praxe ve správě serverových služeb
  • zkušenost s programováním nebo skriptováním
  • angličtinu - aby ses nebál v ní mluvit a popsat kolegovi ze zahraničí co je za problém
  • schopnost a chuť se učit
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sickdays
  • týden neplaceného volna
  • benefitní systém Benefit Plus (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, sport, cestování, vzdělávání, kultura, zdraví, tištěné knihy, Multisport karta, ostatní služby)
  • odborné vzdělávání a literatura
  • občerstvení na pracovišti
  • bonus za doporučení nového kolegy
  • firemní akce (pravidelné víkendové akce, sportovní akce, opékačky, firemní večírky, apod.)
  • dobrovolný dresscode