IT Administrátor

Referenční číslo
2-15-384592
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte znalost produktů Microsoft Windows Server nebo Active Directory? Máte schopnost administrace Microsoft SQL Server nebo Exchange Server? Microsoft Windows a Office Vám nedělají problém? Ak ano tak čtete dál , protože tahle ponuka se jen tak nevidí.

Pro mezinárodní firmu v oblasti automotive hledáme šikovného člověka, který má proaktivní přístup a komunikační dovednosti – jak s IT kolegy, tak i ostatním business světem. Angličtinu využijete také, hlavně v psané formě, při vybavování ticketov nebo helpdesku.

Náplň práce:

  • Sběr a analýza podnikových aplikací a jejich implementace (Uživatelská úrověň, nemusíte být vývojář ;)
  • Správa a rozvoj podnikových aplikací a jejich implementace
  • Navrhování a príprava technické specifikace řešení
  • Spravování a rozvoj IT infrastruktury a informačních systémů
  • Práce na zajímavých projektech
  • Práce s novými technologiemi
  • Komunikace s dodavateli
Požadavky
  • Schopnost administrace Exchange Server, Microsoft SQL Server
  • Znalost produktů Microsoft Windows Server a Active Directory
  • Znalost desktopových produktů Microsoft Windows a Office (ideálne Office 365)
  • Proaktivní přístup k práci a komunikační dovednosti – s IT kolegy, komunikace s dodavateli, ticketovací systém a helpdesk
  • Schopnost spracovat požadavky a předad je ve strukturované formě na vývojáře
  • Spolehlivost,, pečlivost, vstřícnost
  • Chuť učit se nové věci a prohlubovat své znalosti
  • Anglický jayk – hlavně v psané formě – komunikace emailem, ticketovací systém, helpdesk, popřípadě komunikace s dodavateli
  • praxe v obdobné pracovní pozici

Výhodou:

  • Schopnost administrace Oracle database
  • Znalost Linux OS (Red Hat, CentOS)
  • Znalost databázových systémů, SQL
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • 6 sick days
  • pravidelná školení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění