IT ADMINISTRÁTOR

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
4-16-358622
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako IT Administrátor a chcete dále prohlubovat své znalosti a pracovat v kolektivu fajn lidí? Pošlete nám své CV a pozici probereme spolu detailněji.

Náplň práce:

  • administrace Windows serverů - - instalace, aktualizace, diagnostika OS (fyzické i virtuální)
  • administrace aplikací a služeb na OS Windows
  • administrace Citrix prostředí
  • administrace Cloud (VMware, v Cloud director)
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání IT směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost OS Windows (Windows Server 2008 R2 a novější)
  • zkušenosti s virtualizací na platformě VMware
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • zkušenosti s Cloud prostředím výhodou
  • zkušenosti s Citrix platformou výhodou
  • základní znalost OS Linux a ochotu vzdělávat se v této oblasti velkou výhodou
  • zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
Benefity
  • odpovídající platové ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • zázemí stabilní společnosti
  • moderní technologie
  • příjemné pracovní, moderní prostředí