IT ADMIN | možnost HO

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-16-406143
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Správa a konfigurace Firewallu Fortigate a prokazatelné znalosti s diagnostikou a správou sítě.
  • Správa a konfigurace VMWARE okrajově MS HYPER-V.
  • Správa virtuálních serverů MS Windows 2022.
  • Správa a konfigurace Doménových řadičů a Active Directory v hybridním prostředí (MS Entera ID).
  • Správa zálohování VEEAM (pravidelná kontrola záloh, obnovení mimo produkční prostředí)
  • Správa a konfigurace síťových prvků CISCO, Unifi (především nastavení VLAN, konfigurace portů).
  • Správa tenantu M365 v hybridním prostředí.
  • Správa a konfigurace MS EXCHANGE.
  • Základní podpora uživatelů, správa PC a tiskáren
Požadavky
  • Základní znalosti VOIP
  • Znalost AJ výhodou
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v IT zaměření
  • lehká praxe na obdobné pozici velkou výhodou!
Benefity
  • Možnost HO až 2 dny v týdnu (po zaučení)
  • Dotovaná strava.
  • Stravenky.
  • Bezplatné kurzy anglického jazyka vč. pomůcek.
  • Odměny při životních událostech a dosažení významných jubileí.
  • Odměny pro věrné zaměstnance za 5 let a více.
  • Společenské akce (letní a zimní.)
  • Očkování proti chřipce (sezonní.)
  • Dotovaná autobusová doprava z Mostu a ze Žatce.