IOT SW DEVELOPER | REMOTE | až 120 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
12-16-405886-1
Popis pozice

Máte prokazatelnou praxi v oblasti vývoje SW pro IoT? Hledáte novou výzvu a chtěli byste se posunout směrem k architektuře softwaru? Domluvíte se anglicky a nevadí Vám občasné cestování?

Pak hledám právě VÁS!

Vaší náplní bude:

  • řešení zákaznických a firemních požadavků a jejich implementace
  • vývoj SW pro IoT
  • architektura vyvíjeného řešení
  • plánování implementace vyvíjených řešení
  • spolupráce s produktovými manažery
  • metodické vedení celého týmu
Požadavky
  • praxe s vývojem pro IoT
  • znalost technologií: C#/.NE, MS Azure, Azure Container Apps, IoT Hub/IoT Edge, GraphQL
  • přesah do oblasti HW
  • komunikativní úroveň AJ pro práci v mezinárodním týmu
Benefity
  • možnost práce kompletně remote
  • 5 týdnů dovolené
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního postupu na pozici architekta/teamleadera
  • systém dalších benefitů