iOS Developer pro Absolventy!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-16-357875
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš se podílet na vývoji aplikace internetové televize?

Stačí, pokud máš základy vývoje pro iOS a chuť se v tom zlepšovat.

Budeš mít po ruce seniora, který se v naší aplikaci dobře vyzná.

Pokud budeš mít nějaké nápady na zlepšení aplikace, jsou vítány.

Máme neformální Start-up prostředí v rodinném domě.

Neřešíme dresscode, ani to, že někdy potřebuješ přijít později či odejít dříve.

Tak už neváhej, pošli svůj životopis a my se Ti ozveme.

Požadavky
  • znalost iOS
  • přátelská komunikativní osobnost
  • anglický jazyk na úrovni technické dokumentace
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • všechny pátky Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • notebook a telefon
  • výborné kafe
  • možnost parkování