INŽENÝR/KA KVALITY

Referenční číslo
5-18-398139-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Kvalitáři a kvalitářky pozor! Máte zkušenosti v oblasti kvality? Zákaznická nebo dodavatelská? Komunikujete v angličtině?

Tak hledáme právě VÁS!

Co Vás na pozici čeká?

  • vyřizování reklamací včetně vedení příslušné dokumentace
  • schvalování výrobků a procesu podle VDA2/PPAP
  • vedení projektů na zlepšení ukazatelů kvality (PDCA)
  • pravidelná analýza dat, příprava a zpracování reportů
  • příprava nápravných opatření ve výrobním procesu
  • koordinace procesů 5S, 8D reporty
  • provádění auditů a schůzek u dodavatele

Pokud Vás pozice zaujala, stačí už jen poslat Váš životopis!

Požadavky
  • praxe z oblasti kvality alespoň 2 roky
  • znalost nástrojů kvality
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost s provádění procesních auditů
  • znalost prostředí výrobní společnosti
  • analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • příspěvky na stravování
  • pružná pracovní doba
  • příspěvěk na penzijní připojištění
  • zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • podpora dalšího vzdělávání a jazykových kurzů