INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY s NJ

Referenční číslo
11-18-386709-11
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti jako inženýr kvality a praxi v komunikaci se zákazníky? Domluvíš se německy? Pak máme ideální pozici právě pro Tebe!

Co Tě čeká:

  • zodpovědnost za kvalitu expedovaných výrobků
  • spolupráce s výstupní kontrolou kvality ve výrobě
  • řešení reklamací od zákazníků
  • spolupráce na zákaznických auditech
  • jednání se zákazníky ohledně jejich požadavků v německém jazyce
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • výborná znalost němčiny pro vyjednávání se zákazníky
  • zkušenost na obdobné pozici
  • znalost automotive a příslušných norem v oblasti kvality výrobku
  • ochota cestovat ( 10/20 % pracovní doby)
Benefity
  • 13. plat
  • měsíční bonusy
  • bonus na Vánoce a na dovolenou
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky
  • odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další