INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-388179
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY budete mít na starost:

  • Zodpovídá za plnění specifických požadavků zákazníka
  • Zodpovídá za náběh nového projektu z pohledu kvality
  • Zodpovídá za projekt z pohledu kvality v předsérii i po zavedení do série
  • Koordinuje a řídí proces zákaznických reklamací
  • Aktivně se zúčastňuje jak interních tak externích auditů
  • Pravidelně reportuje zákaznické ukazatele a koordinuje související činnosti
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti automobilového průmyslu
  • Znalost metod a norem (8D, APQP, PPAP, CP, FMEA, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5, atd.)
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (německý jazyk výhodou)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, analytické myšlení, proaktivita
  • Schopnost týmové práce
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavý příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Hrazené stravování
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce