INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY | LIBEREC | AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-18-405533-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti jako inženýr kvality a praxi v komunikaci se zákazníky? Domluvíš se anglicky? Pak máme ideální pozici právě pro Tebe!

Co Tě čeká:

  • zodpovědnost za kvalitu expedovaných výrobků
  • řešení reklamací od zákazníků
  • tvorba 8D reportů použitím nástrojů kvality
  • tvorba a aktualizace referenčních vzorků
  • vzorkování vůči zákazníkovi
  • účast na interních a zákaznických auditech
  • tvorba a aktualizace kontrolních plánů výrobků
  • tvorba preventivních opatření k zajištění požadované kvality
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost AJ nebo NJ pro vyjednávání se zákazníky
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality (Ishikawa, 5WHY, MSA, SPC, FMEA, PPAP)
  • ochota cestovat za zákazníky
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • 25 dnů dovolené
  • měsíční bonusy
  • bonus na Vánoce a na dovolenou
  • stravenky
  • odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další