Inženýr zákaznické kvality | LIBEREC | až 65 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
11-10-391927
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se zákaznickou kvalitou ve výrobní společnosti, ideálně v automotive? Jste komunikativní a hledáte uplatnění ve středně velké společnosti?

Co budete mít na pozici inženýra zákaznické kvality na starosti?

  • komunikace se zákazníky
  • měření spokojenosti zákazníka a udržování dobrých obchodních vztahů
  • vyřizování zákaznických reklamací, preventivní a nápravná opatření
  • analyzování zdrojů příčiny vzniku defektních výrobků – materiálů
  • interní audit včetně normy pro životní prostředí
  • návrhy, realizace a udržování systému managementu jakosti s požadavky platných norem
  • reporting
Požadavky
  • praxe na pozici inženýra kvality v oblasti automotive
  • velmi dobrá znalost AJ (B2) pro denní komunikaci se zahraničními zákazníky a vedením
  • znalost nástrojů kvality FMEA, 8D, ISO TS 16949, 9001, VDA 6.3, VDA2, APQP
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti - denní kontakt se zákazníky a ostatními odděleními
  • zkušenost s audity výhodou
  • analytické myšlení, technický backround
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • motivační systém ohodnocování (bonusy)
  • pravidelný roční růst mezd
  • stravenky
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • školení a kurzy