INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY l GREEN FIELD

Referenční číslo
5-10-359095
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zcela novou výrobní halu, která bude dokončena v lednu 2021, hledáme inženýra kvality.

Chcete se stát součástí společnosti vybudované na zelené louce? Pošlete Váš životopis.

Náplň práce:

  • řízení zákaznických reklamací a správa kontrolních plánů
  • koordinace krátkodobých a dlouhodobých nápravných opatření a vyhodnocování jejich účinnosti
  • implementace zásad systému kvality
  • řízení validace výrobků v sérii
  • příprava a účast na zákaznických auditech
Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • znalost normy IATF 16949, VDA 6.3
  • znalost metodiky SPC, FMEA, APQP/PPAP
  • komunikativní AJ
Benefity
  • garantovaná 13. a 14. mzda
  • zdravotní volno
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení