INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-402635-7
Popis pozice

Máš zkušenosti z oblasti kvality, domluvíš se dobře anglicky a baví tě komunikovat s lidmi?

Hledáme šikovného kolegu na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Tvým úkolem bude:

  • Řízení procesu zákaznických reklamací a požadavků
  • Komunikace a vyjednávání se zákazníky
  • Koordinace návštěv externích zákazníků
  • Zajištění rychlé reakce u zákazníka a v závodě
  • Údržba a aktualizace zákaznických indikátorů a databáze zákaznických reklamací
  • Zodpovědnost za rychlé uzavření zákaznických reklamací
Požadavky
  • Pokročilá znalost AJ - nutností!
  • Technické myšlení
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Odpovědnost a samostatnost
Benefity
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 sick day
  • podporu při relokaci
  • dotované závodní stravování
  • možnost využití pružné pracovní doby
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč
  • penzijní připojištění
  • interní systém benefitů formou cafeterie