INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
41 000 - 53 000 Kč
Referenční číslo
5-18-399242-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Není kvalita jako kvalita. To každý kvalitář dobře ví! Patříš i ty mezi ně? Skvěle!

Aktuálně totiž hledáme INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY! A můžeš to být právě TY!

Co tě na pozici čeká?

  • řešení zákaznických reklamací
  • komunikace se zákazníky a pravidelné zpracování a zasílání reportů
  • plánování a realizace nápravných opatření ve výrobním procesu
  • kontrola činnosti ostatních oddělení
  • komunikace s kolegy ve společnosti, ale i v rámci celé mezinárodní skupiny
  • realizace zákaznických auditů
Požadavky
  • praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • znalost nástrojů kvality
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost práce s MS Office
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • dotované závodní stravování
  • propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)