Inženýr zákaznické kvality

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-10-384591
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zaměstnání po dokončení VŠ? Nebo již máte pár pracovních zkušeností z oblasti kvality, které byste rádi rozvíjeli?

Hledáme pracovníky na pozici INŽENÝR/KA ZÁKAZNICKÉ KVALITY, na které Vás budou čekat tyto úkoly:

  • Častá komunikace telefonická/ osobní se zákazníky (zahraniční i tuzemští)
  • Řešení reklamačních řízení se zákazníkem
  • Spolupráce s výrobním a technickým úsekem výroby
  • Zpracování reklamací a příslušné dokumentace
Požadavky
  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Plynulou znalost anglického jazyka (min. úroveň B2)
  • Ochota cestovat i do zahraničí
  • Být aktivním řidičem sk. B
  • Zodpovědný přístup
  • Zkušenosti z oblasti automotive Vám budou výhodu, ale nejsou podmínkou!
  • Pozice je vhodná pro šikovné absolventy VŠ!
Benefity
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • příspěvek na dojíždění,
  • hrazené jazykové kurzy,
  • pružná pracovní doba,
  • bonusový systém odměňování,
  • příspěvek na stravování kafeterie.