INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-10-360761
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jednání se zákazníky je pro Vás denním chlebem? Vyznáte se v kvalitě v automotive? Znáte nástroje kvality a normy a mluvíte se anglicky? Je Vaše odpověď ano? Tak nám napište!

Obsazujeme pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce:

  • vyřizování zákaznických reklamací
  • dodržování nastavených pravidel
  • analyzování zdrojů příčiny vzniku defektních výrobků – materiálů
  • interní audit včetně normy pro životní prostředí
  • návrhy, realizace a udržování systému managementu jakosti s požadavky platných norem (ISO 9001, VDA 6.3, ISO/TS 16949 atd.)
  • reporting
Požadavky
  • min. 3 roky praxe na stejné pozici v automotive
  • velmi dobrá znalost AJ pro denní komunikaci se zahraničními zákazníky a vedením
  • znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, ISO TS 16949, 9001, VDA 6.3, VDA2, APQP)
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti - denní kontakt se zákazníky a ostatními odděleními
  • zkušenost s audity výhodou
Benefity
  • bonusy
  • meziroční zvyšování mezd
  • 5 týdnů dovolení
  • stravenky
  • školení a kurzy
  • flexibilní pracovní doba