Inženýr zákaznické kvality s němčinou - 10 minut od Plzně

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-10-402292-5
Popis pozice

Baví Vás kvalita a práce se zákazníkem? Chcete komunikat se zástupci špičkových firem mezinárodního charakteru? Nebojíte si obhájit svá stanoviska?

U nás budete zástupcem projektu za oblast kvality před zákazníky.

Budete mít na starosti:

  • Koordinaci rozjezdu nového projektu z hlediska kvality
  • Spolupráci s oddělením vývoje a divizním týmem
  • Komunikaci se zákazníkem a dodavateli
  • Zajišťování programu z hlediska kvality ve fázi předsériové výroby

Jsme otevřeni s Vámi prodiskutovat možnosti, které Vám na této pozici a jako firma dokážeme nabídnout. Ozvat se můžete také přímo na mobilní telefon v kontaktech, ráda Vám sdělím detaily.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • Znalosti automotive standardů a nástrojů kvality
  • Zkušenosti v oblasti zákaznické či dodavatelské kvality ve výrobní společnosti
  • Komunikativní úroveň němčiny (druhý jazyk výhodou)
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Semestrální bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti