INŽENÝR VÝVOJOVÉ KVALITY | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-18-362487
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro světového specialistu v oblasti vývoje inovativních materiálů pro automotive hledáme vhodné kandidáty pro nové projekty. Budete mít na starosti agendu VÝVOJOVÉ KVALITY s korporátním působením!

Na pozici Vás bude čekat:

  • vedení a řízení činností v oblasti vývojové kvality nových produktů
  • komunikace se zákazníkem
  • práce v mezinárodních týmech
  • zodpovědnost za technickou dokumentaci v oblasti kvality a vzorkování (PPAP, IMDS, FMEA)
  • účast na interních i externích auditech
  • zapracování požadavků zákazníka do produktů

Nástup možný IHNED.

Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru (strojírenství, automotive)
  • zkušenosti s řízením kvality v automotive
  • němčina a angličtina na komunikační úrovni
  • znalost nástrojů a metod kvality (PPAP, FMEA, SPC a další)
  • samostatnost a spolehlivost
  • komunikační a organizační dovednosti
  • ochota občas cestovat
Benefity
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny dispozičního volna navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • karta Multisport
  • kariérní postup
  • zajímavá a kreativní práce u společnosti s bohatou tradicí