INŽENÝR VÝROBY | AUTOMOTIVE | AŽ 80 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-10-400893-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného inženýra v oblasti výroby s praxí v automobilovém průmyslu, který ovládá AutoCAD nebo podobný program a domluví se bez problému anglicky.

Na starosti budeš mít následující:

  • Podporu při zahájení nových projektů ve výrobě
  • Navrhování opatření k snížení zmetkovitosti ve výrobních procesech
  • Správu a aktualizaci PFMEA (Process Failure Mode and Effects Analysis)
  • Zlepšování výrobních procesů napříč celým závodem
  • Řešení klíčových problémů a podpora procesních inženýrů

Pokud tě tato pozice zaujala, tak neváhej a ozvi se nám.

Požadavky
  • Plynulá angličtina - každodenní používání
  • Zkušenosti s FMEA, moderování
  • Praxe z automotive
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování, stravenky
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
  • Bonusy za věrnost
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy