INŽENÝR VÝROBY | AUTOMATIZACE, MONTÁŽ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-10-406873-1
Popis pozice

Dynamicky se rozvíjející společnost vám přijde jako ohrané klišé? U nás je to realita!

Jestli máte zkušenosti z montáže ve strojírenské výrobě (ideálně automotive) a nedělá vám problém komunikovat v angličtině, můžete se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

Na pozici výrobního inženýra vás bude čekat především:

  • vedení projektů dle zákaznických požadavků
  • spolupráce na návrhu montážních prostředků včetně robotizovaných prvků
  • dohled nad dodržením projektových specifikací (náklady, načasování, kvalita, standardy)
  • studie proveditelnosti
  • ověření potřebné dokumentace pro strojní zařízení
  • analýzy, validace, zkoušky
  • zajištění školení kolegů
  • spolupráce s oddělením nákupu na výběru nejlepšího technického vybavení
Požadavky
  • vzdělání technického zaměření
  • schopnost komunikovat anglicky na denní bázi
  • zkušenosti ze strojírenstí, ideálně z oddělení montáže v automotive
  • znalosti v oblasti PLC programování
  • ochota cestovat do zahraničí
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • sick days
  • závodní stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • podpora profesního vzdělávání