Inženýr ve výrobě se základní znalostí programování

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-16-354106
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do přední plzeňské firmy obsazujeme pozici ve výrobním engineeringu. Hledáme technika tělem i duší, který bude mít základní znalosti programování výrobního SW. Pozice je vhodná pro absolventy VŠ, kteří mají zájem o pestrou pracovní náplň. Naučíte se nejen programovat, ale i dobře porozumět výrobním procesům a technologiím.

Vaším úkolem bude:

  • programování SW pro výrobní systémy
  • správa a vývoj www stránek s výsledky výroby
  • instalace a správa výrobních PC
  • návrh a optimalizace výrobních procesů
  • práce s databází ORACLE
Požadavky
  • SŠ vzdělání s odpovídající praxí nebo VŠ vzdělání bez praxe
  • základní znalost objektově orientovaného programování
  • základní znalost programovacího jazyka C#
  • základní znalost SQL
  • myšlenková kreativita
  • mírně pokročilá úroveň anglického jazyka
Benefity

Společnost nabízí:

  • 25 - 27 dní dovolené
  • náborový bonus v hodnotě 20 000 Kč
  • finanční bonusové ohodnocení - jednou za půl roku
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • závodní stravování
  • možnost jazykových kurzů
  • flexibilní pracovní doba