IT inženýr úseku údržby

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-10-394144-12
Popis pozice

Máte zkušenosti z IT úseku pro výrobní společnost? Zajímáte se o strojní zařízení a automatizaci?

Pokud se také vyznáte v PLC a dokážete psát alespoň úpravy v PLC programu, máme pro Vás pozici!

Do kolektivu nadšenců v oblasti techniky a automatizace přijmeme kandidáta, který bude mít na starosti správu softwaru pro automatizační techniku a IT.

Budete také spravovat zálohy pro PLC a další automatizační techniku, diagnostikovat a analyzovat závady na výrobních zařízeních a navrhovat preventivní opatření.

Na této pozici je kombinace práce v kanceláři s občasnou kontrolou strojů a zařízení v provozu.

Pokud Vás pozice zaujala a chcete se dozvědět bližší detaily, pošlete nám svůj životopis.

Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s údržbou výrobních linek
  • vyhláška 50
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni, převážně stačí písemná forma
  • zkušenost s programováním
Benefity
  • 25 - 28 dní dovolené
  • náborový bonus v hodnotě 50 000 Kč
  • relokační příspěvek ve výši 50 000 Kč
  • roční bonus až do výše 13. mzdy
  • flexibilní pracovní doba a home office
  • program Benefit Plus 4800 Kč/rok
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • inflační příspěvek
  • jazykové kurzy zdarma