Inženýr projektů - vhodné i pro kandidáty s kratší praxí

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-360906
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš ambice být součástí zavádění nových projektů do sériové výroby? Jsi schopný komunikovat anglickým jazykem?

Přidej se k nám a staneš se součástí projektového týmu.

Budeš na začátku zavádění projektů či modifikací v rámci projektů. Součástí tvé práce bude komunikovat s dodavateli, test inženýry a dalšími odděleními v rámci společnosti. Budeš připravovat podklady pro FMEA a aktualizovat projektovou dokumentaci.

Pošli nám svůj životopis a rádi Tě poznáme.

Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání technické - elektrotechnické, mechatronické
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxe z výrobní společnosti velkou výhodou
  • Alespoň základní znalost Project managementu
  • Práce s MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
  • roční bonus
  • jazykové kurzy a různá školení
  • dotované stravování/stravenky