INŽENÝR PROCESNÍ KVALITY | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-357197
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a potrpíte si na bezproblémové procesy v kvalitě? Rádi byste se podíleli na rozjezdu zcela nové části výroby a zrovna pociťujete, že je ten správný čas na změnu zaměstnání? Výborně! Hledáme totiž šikovného kandidáta na pozici:

INŽENÝR KVALITY se zaměřením na PROCESY!

Vaší náplni práce bude:

  • sledování klíčových ukazatelů kvality
  • tvorba, aktualizace a uvolňování QMS dokumentace
  • spolupráce při provádění analýz rizik produktu a procesů
  • spolupráce při změnovém řízení
  • příprava a realizace auditů / certifikací, implementace nápravných opatření
  • reporting
Požadavky
  • VŠ technického směru, preferujeme strojní fakultu
  • praxe v oddělení kvality alespoň 3 roky
  • znalost čtení a porozumění technických výkresů, primárně mechanických dílů
  • systematické a logické myšlení při hledání kořenových příčin problémů
  • samostatnost při zpracování výsledků měření a vyšetřování
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s projektově zaměřenou práci
  • silnou motivaci k neustálému zlepšování procesů
Benefity
  • 13. plat
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • kariérní růst
  • možnost školení v mateřském závodě v zahraničí
  • školení
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • kvalitní zaškolení