INŽENÝR PROCESNÍ KVALITY | ABSOLVENT FEL

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-10-357201
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jestli jste čerstvým absolventem bakalářského nebo inženýrského stupně na elektrotechnické fakultě a zajímáte se o pozice v kvalitě, kde se budete moci všemu naučit od zkušenějších kolegů, jste správně!

Jednoho absolventa na pozici INŽENÝR PROCESNÍ KVALITY právě hledáme!

Spolu s kolegy se budete podílet na veškerých aktivitách v oblasti kvality, včetně:

  • sledování klíčových ukazatelů kvality
  • tvorby, aktualizace a uvolňování QMS dokumentace
  • spolupráce při provádění analýz rizik produktu a procesů
  • spolupráce při změnovém řízení
  • přípravy a realizace auditů/certifikací, implementace nápravných opatření
  • reportingu
Požadavky
  • VŠ technického směru na elektrotechnické fakultě (Bc./Ing.)
  • uživatelská znalost MS Office
  • ochota učit se
  • středně pokročilá úroveň AJ
Benefity
  • 13. plat
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • kariérní růst
  • možnost školení v mateřském závodě v zahraničí
  • školení
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • kvalitní zaškolení