Technický nákupčí náhradních dílů

Plný úvazek
Mzda
43 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-341007
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v plánování výroby či technickém nákupu? Chcete se posunout dál a mít přesah i do jiných oborů?

Pro svého klienta obsazujeme velmi zajímavou pozici s pestrou pracovní náplní - technického nákupčího náhradních dílů

Na této pozici Vás čeká:

  • správu skladu
  • nákup náhradních dílů
  • vyhledávání vhodných dodavatelů - komunikace s nimi
  • správa objednávek
  • kontrolu dodacích termínů
  • práci v SAPu a MS EXcel
  • vedení technické dokumentace pro náhradní díly
  • řešení technických závad
  • úzkou splupráci s výrobou, údržbou, logistikou, nákupem
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost buď v technickém nákupu, technologii nebo plánování
  • čtení výkresové dokumentace
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • práce v MS Excel na denní bázi

Výhodou pro nás bude, jestliže máte zkušenost i v oblasti údržby - nákupu náhradních dílů a s prací v SAPu.

O široké škále benefitů, které tato společnost nabízí Vás budeme rádi informovat :)